poniedziałek, 28 września 2015

Na budowie: Platanowy Park

Miałem okazję odwiedzić budowę bardzo ciekawej inwestycji mieszkaniowej na osiedlu Leśnym. Zespół dwóch budynków mieszkalnych Leśna 19-21 jest częścią Palatanowego Parku - inwestycji mieszkaniowej, biurowej, handlowej i hotelowej o łącznej powierzchni 110 tys. m2. Obecnie na ukończeniu jest etap 0 w ramach którego wybudowano dwa budynki mieszkalne z parkingiem podziemnym oraz urządzono tereny zielone z dwoma placami zabaw.
Kolejny etap jest już w przygotowaniu. Teren został ogrodzony, jest już gotowy projekt. Jeszcze w tym roku powinna ruszyć budowa. W bezpośrednim sąsiedztwie wybudowanych bloków są opuszczone budynki, właściciel tych budynków przygotowuje się do remontu, informowałem o tym przeglądzie miesiąca maja.
1 komentarz:

  1. Fajna kronika,gratuluje zdjec. Natomiast fatalna ta architektura jest, bryla jak 7-8 lat temu w Gdansku budowali kolo obwodnicy tylko tam uzyli lepszych materialow zewnetrznych np Hossa albo jak Ogbud na Jagielonskiej. Mam ciagle wrazenie ze nie szanuje sie bydgoskiego klienta wciskajac mu takie brzydkie "blokhałzy", szczegolnie jezeli chodzi o firmy nie z bydzi.

    OdpowiedzUsuń