poniedziałek, 14 marca 2016

Targi mieszkaniowe (wiosna 2016)

W miniony weekend odbyły się 15. Targi Mieszkaniowe. Kilkudziesięciu wystawców zgromadziło się w Artego Arenie w celu zaprezentowania swojej oferty szukającym mieszkania lub domu. Oprócz deweloperów i biur nieruchomości na targach pojawiły się banki oraz firmy oferujące urządzenie i wyposażenie wnętrza.
Targi Mieszkaniowe są cykliczną imprezą odbywającą się dwa razy do roku (wiosna i jesień), pojawiają się na niej bydgoscy i nie tylko bydgoscy deweloperzy. W tym roku można było się zapoznać z ofertą 20 firm, które zaprezentowały 38 inwestycji w Bydgoszczy oraz okolicach (Żołędowo, Maksymilianowo, Osielsko, Czarnowo, Łochowo, Niemcz). Większość inwestycji zlokalizowanych w Bydgoszczy mogliście zobaczyć w kilku ostatnich wpisach.


Gołębia 33 - zdjęcia inwestycji można zobaczyć TUTAJ

Stoisko firmy Budlex firma prowadzi kilka inwestycji: Zielone Tarasy (zdjęcia), Nad Starym Kanałem (zdjęcia), Osiedle Paryskie (zdjęcia)


Kamienica przy ulicy Zamoyskiego 4 - zdjęcia ze środka budynku można było zobaczyć TUTAJInwestycje Folwark Deweloper - trwa budowa Domu Esperanto (zdjęcia) oraz Osiedla Karo (zdjęcia)Osiedle pod Skarpą - zdjęcia inwestycje dostępne TUTAJ

Platanowy Park - rozpoczęła się budowa dwóch budynków z lewej, zdjęcia inwestycji TUTAJ


Leśny Zakątek przy ulicy Powstańców Warszawy to inwestycja firmy PSM, kończy się budowa I etapu, wkrótce rozpocznie się kolejny (zdjęcia)
1 komentarz:

  1. Fajne są te makiety budynków i domów :) Ciekawe jak je robią.

    OdpowiedzUsuń