środa, 4 maja 2016

Dworzec kolejowy: taras widokowy

Prace przy budowie Dworca Głównego zakończyły się pod koniec ubiegłego roku. Jednak na otwarcie tarasu widokowego w nowym budynku trzeba było czekać kolejne cztery miesiące. Od kwietnia taras jest czynny, wielu podróżnych nie ma o tym pojęcia, a szkoda bo z charakterystycznego wycięcia w nowym budynku są ciekawe widoki.
Wpis powstał przy współpracy z z DroneFlyAway, dzięki temu we wpisie pojawiają się zdjęcia z drona. Polecam również odwiedzenie strony na Facebooku.


Poprzednia relacja z Bydgoszczy Głównej pojawiła się na blogu w pierwszej połowie listopada (klik), krótko po uruchomieniu nocnej iluminacji.
Nowy taras widokowy, w przyszłości w widocznej szklanej części budynku ma powstać restauracja
Pewnie wielu z Was zauważyło, że bardzo ochoczo bronię inwestycję poprawiające komunikację miejską, rowerową i pieszą, a ruch samochodów w centrum ograniczyłbym do minimum po wybudowaniu Trasy WZ. Moje poglądy nie zawsze spotykają się z miłymi komentarzami, bardzo często czytam że "pewnie nie jeździsz samochodem tylko ciągle rowerem". Nie jest to prawdą, 80-90% wpisów powstaje, bo w miejsce budowy dojechałem samochodem. Na potwierdzenie, że i ten wpis powstał, bo dojechałem na miejsce samochodem ;)


2 komentarze:

  1. Przydałoby się więcej zieleni w centrum ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. eltra tower potrzebuje przynajmniej farby

    OdpowiedzUsuń