czwartek, 16 czerwca 2016

Inwestycje przy Fordońskiej, Budowlanej, Nowotoruńskiej, Toruńskiej oraz Nakielskiej

W dzisiejszym wpisie przedstawione zostały inwestycje zbyt małe, żeby był sens robienia wpisu dla każdej z osobna oraz nie mogę ich przyporządkować do żadnego cyklu prezentowanego na blogu. Wyjątkiem jest zespół rekreacyjno-sportowo-usługowy w miejscu dawnego basenu przy ulicy Nakielskiej, który do tej pory pokazywany był w osobnym wpisie, jednak ze względu na tempo prac nie będzie już pokazywany w osobnym wpisie.
Rozbudowa zakładu Bista Standard - firma jest producentem artykułów tytoniowych, zakład powiększy się ponad dwa razy. Zakład znajduje się przy ulicach Smoleńskiej i Budowlanej (lokalizacja)Fordońska 216 - budowa budynku usługowo-biurowego, budowa trwa od ponad 3 lat (lokalizacja)


Nowotoruńska 59 - budowa budynku handlowo usługowego (lokalizacja)


Salon BMW - budowa nowego salonu BMW przy ulicach Planu 6-letniego i Toruńskiej zbliża się powoli do końca


Zespół rekreacyjno-sportowo-usługowy z hotelem i stacją benzynową - w miejscu dawnego basenu przy ulicy Nakielskiej powstaje pierwszy budynek wyżej wymienionego zespołu. Tempro prac na zewnątrz mocno spadło, ale zdjęcia zamieszczam zgodnie z prośbą, którą otrzymałem na Facebooku (lokalizacja)2 komentarze: