środa, 10 stycznia 2018

[Mieszkaniowy plac budowy] Bartodzieje, Wzgórze Wolności, Wyżyny, Kapuściska

Druga odsłona przeglądu inwestycji mieszkaniowych realizowanych w Bydgoszczy. Tym razem sześć placów budowy na czterech osiedlach - Bartodzieje, Wzgórze Wolności, Wyżyny i KapuściskaPod opisem i wizualizacją umieszczony został zrzut z mapy inwestycji z dokładną lokalizacją. W opisie inwestycji znajdziecie również informację o aktualnej ilości wolnych lokali.

Słowiańska (Wzgórze Wolności) - budynek mieszkalny w kształcie litery C na tyłach galerii handlowej Zielone Arkady. Inwestorem jest SM Budowlani. Ostatnie zdjęcia pojawiły się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 18/94 (10.01.2018)
Źródło: smbudowlani.pl

Zielone Tarasy (Wyżyny) - zespół jedenastu budynków mieszkalnych wielorodzinnych, których inwestorem jest Budlex. Rozpoczęła się budowa ostatniego budynku. Ostatnie zdjęcia inwestycji pojawiły się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 42/90 (stan 10.01.2018)
Źródło: budlex.pl

Horyzont (Kapuściska) - inwestycja firmy Arkada-Invest. Zespół dwóch budynków mieszkalnych ze 124 lokalami powstającymi na Kapuściskach przy ulicy Szpitalnej. Poprzednia relacja z budowy pojawiła się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 13/124 (stan 10.01.2018)
Źródło: arkada-invest.plOsiedle Filmowe (Kapuściska) - budynek mieszkalny zlokalizowany przy ulicy Toruńskiej. Budowa została podzielona na dwa etapy w których łącznie znajdzie się 156 mieszkań, kończy się budowa drugiej części. Inwestycję prowadzi Optal Developer. Ostatnia relacja z budowy pojawiła się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 1/78 (stan na 10.01.2018)
Źródło: optaldeveloper.com.pl
Awiator (Bartodzieje) - inwestycja firmy AWZ Deweloper, która realizowana jest na Bartodziejach przy ulicy Koszalińskiej, w okolicach Skłodowskiej-Curie. Wcześniej w tym miejscu znajdował się parking. W budynku planowanych jest 87 apartamentów od 35 do 110 m2 na 11 kondygnacjach. Budynek osiągnie wysokość 36 metrów, mniej więcej tyle ile sąsiednie bloki. Ostatnia relacja pojawiła się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 52/87 (stan 10.01.2018)
Źródło: AWZ Deweloper
Boczna 1 (Bartodzieje) - inwestycja firmy Budstol-Invest, która będzie realizowana na Bartodziejach na rogu ulic Bocznej i Łęczyckiej. Wcześniej w tym miejscu znajdował się niewielki domek W budynku planowanych jest 25 mieszkań od 25 do 100 m2. Ostatnia relacja z budowy pojawiła się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 17/25 (stan 10.01.2018)
Źródło: budstol-invest.pl

8 komentarzy:

 1. Osiedle Filmowe- zaskakujący wynik sprzedaży jak na lokalizację pomiędzy budynkami przemysłowymi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz, budynki przemysłowe, za 5-10 lat osiedle nad brdą.

   Usuń
 2. Witam, na zdjęciu 26 widzę żółty kwadrat obok Jysk, co ma powstać na tym placu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszamy na mapę inwestycji ;)

   Usuń
  2. Budynki mieszkalne, działka jest chyba nadal na sprzedaż: https://lh3.googleusercontent.com/gHYqVbs_ahi4fVttQqP066uucrsB6yMFlbmkGHqhxP5nXHyOMphE3_MEKvbqwcLzmAXXcZ0vewmuv16YuGbui3OwOdgcK0WyxdDiT0ajDLwI2suF_CG8kf8Mx5bParet=s16383

   Jak wspomniał poprzednik - polecam zajrzeć na mapę inwestycji: http://www.bwb.info.pl/p/mapa-inwestycji.html

   Usuń
  3. Dzięki za odpowiedź, całkiem zapomniałem o tej mapie ;)

   Usuń
 3. Teren na mapie pod blok SM Budowlani na ul. Słowiańskiej ma zaznaczony za duży obszar, ponieważ działka z 2 rzędami garaży należy już do BSM i nie jest placem budowy tej inwestycji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za zwrócenie uwagi. Poprawiłem to na mapie inwestycji :)

   Usuń