piątek, 19 stycznia 2018

[Mieszkaniowy plac budowy] Czyżkówko, Flisy, Zawisza

Kontynuacja styczniowego objazdu po inwestycjach mieszkaniowych w Bydgoszczy. Tym razem pokazane zostaną dwie realizowane na Czyżkówku, jedna na Flisach i dwie na ZawiszyPod opisem i wizualizacją umieszczony został zrzut z mapy inwestycji z dokładną lokalizacją. W opisie inwestycji znajdziecie również informację o aktualnej ilości wolnych lokali.

Tęczowe Osiedle (Czyżkówko) - zespół dziewięciu budynków mieszkalnych zlokalizowanych przy ulicy Filtrowej, rozpoczyna się budowa czwartego. Obiekt powstanie w dwóch etapach, w pierwszym wybudowane zostanie 40 mieszkań, w drugim 15. Inwestycję prowadzi firma SIM. Poprzednie zdjęcia budowy pojawiły się na stronie w październiku i dotyczyły kończącej się budowy trzeciego budynku. Wolnych mieszkań: 19/55 (stan na 18.01.2018)
Źródło: sim.bydgoszcz.plZielone Czyżkówko (Czyżkówko) - zespół dwóch budynków mieszkalnych powstających przy ulicach Nowackiego oraz Jułgi. Trwają prace wykończeniowe przy budowie drugiego, w którym znajdą się 32 mieszkania. Inwestycję prowadzi PBR S.A. Ostatnie zdjęcia pojawiły się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 0/32 (stan na 18.01.2018)
Źródło: zieloneczyzkowko.plElbląska (Flisy) - budynek mieszkalny w którym znajdzie się 30 mieszkań. Inwestorem jest firma Skorbud. w budynku trwają prace wykończeniowe. Poprzednia relacja z budowy pojawiła się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 10/30 (stan na 18.01.2018)
Źródło: Skorbud

Leśny Zakątek 2 (Zawisza) - kolejny etap inwestycji Pomorskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Wcześniej, po sąsiedzku, zakończyły się prace przy budowie Leśnego Zakątka (trzy budynki). Trwa drugi etap w ramach którego powstanie kolejne pięć budynków, obecnie prowadzona jest sprzedaż na cztery z nich (150 mieszkań). Ostatnie zdjęcia pojawiły się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 25/150 (stan 18.01.2018)
Źródło: psm.bydgoszcz.pl
Osiedle Impresja (Zawisza) - zespół czterech budynków mieszkalnych w pobliżu wcześniej prezentowanego Leśnego Zakątka, inwestorem jest Red Co. Budowa pierwszego i drugiego (od drogi) już się zakończyła. Trwają prace przy elewacji trzeciego budynku oraz wznoszenie konstrukcji czwartego. Ostatnie zdjęcia tej inwestycji pojawiły się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 71/119 (stan 18.01.2018)
Źródło: red-co.net
7 komentarzy:

 1. Szkoda, że budowane osiedle na Zawiszy nie jest urozmaicone budynkami o różnej wysokości. Te najdalej na północ mogłyby mieć po 8-10 pięter.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. słuszne spostrzeżenie

   Usuń
 2. Flisacka już po samej wizualizacji była spisana na straty, ale rzeczywistość okazała się jeszcze gorsza. Tereny leżące w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału/Brdy powinny być szczególnie chronione pod względem estetyki.

  OdpowiedzUsuń
 3. lepsze to niż ten pseudo rozpadający się młyn

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze jedna inwestycja na Czyżkówku, która rusza na wiosnę: Aura Park przy Siedleckiej 47. Prace ruszą wiosną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli się wyrobię to na koniec objazdu zrobię też wpis z planowanymi inwestycjami :)

   Usuń